OPEN’ER FESTIVAL 2014

Niecały miesiąc dzieli nas od jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie OPEN’ER FESTIVAL. Przez cztery dni od 2 do 5 lipca br. na kilku scenach wystąpi wielu artystów z całego świata. Usłyszymy m.in. Pearl Jam, The Black Keys, Faith No More, Artura Rojka i Melę Koteluk. Poza muzyką Open’er będzie miejscem prezentacji najnowszych trendów, najciekawszych modowych inspiracji. Jak co roku w Pogórzu i w Pierwoszynie festiwalowych gości wjeżdżających do naszej gminy witać będzie baner. Punkt wymiany biletów na opaski od strony Kosakowa czynny będzie: 2 lipca: 13:00 – 4:00, 3-4 lipca: 15:00 – 4:00, 5 lipca: 16:00 – 1:30. Więcej praktycznych informacji znajdziecie Państwo na stronie www.opener.pl

 

BILETY 2014

CENY BILETÓW: od 207 zł (jednodniowe) do 550 zł (karnety 4-dniowe)

więcej http://opener.pl/pl/Bilety

Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, którego pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.opener.pl oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych. Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące naszego festiwalu.

TEREN FESTIWALU jest otwarty w godzinach 16:00 – 04:00. Osobna informacja o godzinach otwarcia teatrów zostanie podana wkrótce.

PRZYJAZD: Informacje dotyczące ewentualnych utrudnień w ruchu, planowanych remontów drogowych i objazdów będziemy zamieszczać na naszej stronie www.opener.pl. Warto też odwiedzać stronę www.zdiz.gdynia.pl.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI: 

Bilety jednodniowe oraz karnety dwudniowe i czterodniowe podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Osoby z karnetami dwudniowymi mogą wymieniać je od piątku 4 lipca, tj. w pierwszym dniu ich obowiązywania.

Z identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba.

Uszkodzenie lub zerwanie identyfikatora powoduje utratę jego ważności.

Na Open’er Festival są cztery punkty wymiany biletów na opaski.

Przy niektórych z nich znajdują się także punkty informacyjne:

Punkt wymiany biletów na opaski przy dworcu PKP Gdynia Główna

czynny: 1-5 lipca: 9:00-22:00.

Wymieniane rodzaje biletów: karnety 4-dniowe bez pola namiotowego, karnety 2-dniowe bez pola namiotowego i bilety jednodniowe (z wyjątkiem wszystkich biletów elektronicznych i  biletów VIP).

Informacja czynna w godzinach działania punktu wymiany biletów (1-5 lipca: 9:00-22:00).

Punkt wymiany biletów na opaski przy polu namiotowym

czynny: 1 lipca: 24 h, od 12: 00; 2-4 lipca: 24 h, 5 lipca: do 22:00.

Wymieniane rodzaje biletów: wszystkie karnety 4-dniowe z polem namiotowym, wszystkie karnety bez pola namiotowego z dopłatą do pola namiotowego.

Punkt wymiany biletów na opaski przy wejściu głównym, za Open’er Stage (sceną główną) 

Czynny: 2 lipca: 13: 00 – 4:00, 3-4 lipca: 15:00 – 4:00, 5 lipca: 16:00 – 1:30.

Wymieniane rodzaje biletów: wszystkie karnety 4-dniowe bez pola namiotowego, wszystkie karnety 2-dniowe bez pola namiotowego, bilety jednodniowe (na dany dzień).

Informacja czynna w godzinach działania punktu wymiany biletów.

 

Punkt wymiany biletów na opaski od strony Kosakowa

Czynny: 2 lipca: 13:00 – 4:00, 3-4 lipca: 15:00 – 4:00, 5 lipca: 16:00 – 1:30.

Wymieniane rodzaje biletów: wszystkie karnety 4-dniowe bez pola namiotowego, bilety jednodniowe (na dany dzień).

Informacja czynna w godzinach działania punktu wymiany biletów.

Aby uniknąć kolejki w punkcie wymiany biletów na opaski przy dworcu Gdynia Główna, wymień ją przed wejściem na festiwal.

Pamiętaj, pierwszego dnia festiwalu większość osób wymienia bilet na opaskę. Dlatego zachęcamy do przyjeżdżania na teren festiwalu na około 2 godziny przed upatrzonym koncertem.